שופרסל - שעות פתיחה, כתובת, טלפון

שופרסל

רשימת סניפי שופרסל בפריסה ארצית:​

שופרסל היא רשת סופרמרקטים ידועה בישראל. החברה מספקת מגוון רחב של מוצרים כמו מזון, מוצרי חשמל, ביגוד, כלי בית ועוד. שופרסל מפעילה כמה מאות סניפים ברחבי ישראל, הכוללים סופרמרקטים גדולים, סניפים בשכונות, סניפים מול מוסדות וסניפים במתחמים מסחריים.

בנוסף לחנויות הפיזיות, שופרסל מציעה גם שירותי קניות מקוונים דרך האתר שלה, כולל משלוחים עד הבית ושירותי גביה ותשלום. כמו כן, ניתן להשתמש בכרטיס החבר של שופרסל כדי לצבור נקודות, לקבל הטבות והנחות בזמן הקנייה.

שופרסל היא אחת מהרשתות המובילות בישראל ותוכל למצוא בה מגוון רחב של מוצרים ושירותים כדי לענות על צרכיך השונים בקניות היומיומיות.

שופרסל הוא רשת סופרמרקטים ורשת חנויות מזון גדולה בישראל. הוקמה בשנת 1958 על ידי פיני רוזנטל ואברהם פרידמן, והפעילות שלה התרחשה תחילה במסגרת חנות סופר קטנה בשם “החניה הכחולה”. במהלך השנים, הרשת התרחבה וגדלה, והייתה לרשת הסופרמרקטים הגדולה בישראל.

שופרסל מציעה מגוון רחב של מוצרים, כולל מזון, מוצרי בית, טכנולוגיה, בגדים ועוד. הרשת מציינת עשרות אלפי מוצרים מותגיים ופרטיים, כמו גם מגוון של מוצרים טבעיים, אורגניים ובריאים.

בנוסף לסניפיה ברחבי הארץ, שופרסל מפעילה גם מספר שירותים נוספים כמו “שופרסל און ליין” שהוא השירות המקוון של הרשת, וכן שירותי תעשיית המזון כמו קטרינג, אפייה ועוד.